WSPÓŁPRACA

ECOJURA.PL / WSPÓŁPRACA

EcoJura sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu realizacji dużych inwestycji, poparte wieloma referencjami. Optymalna praca instalacji energii odnawialnej oraz wynikające z tego zadowolenie użytkownika wymaga ścisłej współpracy naszej firmy z projektantami i audytorami.

Oferujemy rzeczowe doradztwo, pomoc naszych ekspertów oraz zapewniamy szereg narzędzi niezbędnych przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznych, solarnych i pomp ciepła. Efektem dotychczasowej współpracy z doświadczonymi projektantami jest ciągły rozwój i ulepszenie naszych produktów i usług.

 

PROJEKTANT

Dzięki  współpracy z EcoJura projektant zyskuje:

 • system partnerskiej współpracy – wsparcie w procesie projektowo – przetargowym. System współpracy obejmuje wymianę informacji odnośnie planowanych inwestycji, zlecanie wykonawstwa konkretnych projektów oraz kształtowanie świadomości inwestorów w zakresie zalet wynikających z zastosowania odnawialnych źródeł energii ich wpływu na wynik ekonomiczny danej inwestycji a w szczególności koszty eksploatacji.
 • dostęp do nowoczesnych programów do doboru instalacji – posiadane przez nas programy pozwalają uzyskać symulacje bilansu energetycznego instalacji.

 

AUDYTOR

Dzięki współpracy z EcoJurą audytor zyskuje:

 • dostęp do nowoczesnych programów do doboru instalacji -posiadane przez nas programy pozwalają uzyskać symulację bilansu energetycznego instalacji solarnej wraz z ekobilansem . Poprzez zastosowanie programów symulujących, audytor ma możliwość zaproponować  inwestorowi rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia rachunku ekonomicznego oraz możliwości lokalizacyjnych.
 • szybki i łatwy dostęp do katalogów produktów, instrukcji obsługi i kart doboru urządzenia,
 • bezpłatne szkolenia.

 

INWESTOR

W czasach ciągłych wzrostów cen energii, szukamy tańszych i lepszych sposobów jej pozyskania. Energia słoneczna to czyste, darmowe i odnawialne źródło energii. W raz z postępem technologicznym wzrasta opłacalność instalacji  fotowoltaicznych i solarnych.

Łącząc w jednej strukturze specjalistyczną wiedzę techniczną z wiedzą z zakresu sposobów pozyskania środków finansowych, dostarczamy inwestorowi kompletnej i profesjonalnej informacji. Począwszy od doradztwa technicznego i finansowego w zakresie przygotowania i finansowania inwestycji, poprzez dostarczenie produktów i realizację inwestycji, a na opiece po inwestycyjnej skończywszy inwestor może liczyć na nasze doradztwo oraz pomoc.

Prowadzone przez nas działania koncentrują się na zaoferowaniu najlepszych rozwiązań. Bazując na posiadanej wiedzy i doświadczeniu dobieramy technologie adekwatne do oczekiwań inwestora, jego potrzeb oraz możliwości finansowych i technicznych.

Dzięki współpracy z EcoJurą Inwestor zyskuje:

 • dostęp do najnowszych produktów z zakresu fotowoltaiki i kolektorów słonecznych –szczegółowe dane techniczne, wsparcie w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań produktowych w stosunku do potrzeb.
 • pełen zakres usług:
  - doradztwo w określeniu odpowiedniego zakresu prac,
  - przygotowanie wniosków o dofinansowanie inwestycji,
  - audyt energetyczny,
  - projekt techniczny,
  - wykonawstwo instalacji solarnej z adaptacją istniejącej lub przebudową każdej kotłowni

- kompleksową termomodernizacje

 • pełną opieką proinwestycyjną
 • pełny serwis gwarancyjny
 • wycenę mikroinstalacji

 

INSTALATOR/WYKONAWCA

Spółka EcoJura zapewnia jasno sprecyzowane zasady współpracy z instalatorami oraz partnerami handlowymi. Atrakcyjne warunki handlowe oraz podwykonawstwa zapewnią obustronne korzyści.

Oferujemy fachowe doradztwo techniczne naszych ekspertów oraz szereg materiałów reklamowych (cenniki, ulotki, banery, wystawki ekspozycyjne). Dla nowych partnerów organizujemy profesjonalne szkolenia monterskie i produktowe zakończone wystawieniem autoryzacji producenckiej.

EcoJura Sp. z o.o. zaprasza firmy instalacyjno- handlowe, chcące wzbogacić swą ofertę o nowoczesne kolektory słoneczne oraz techniki fotowoltaiczne do partnerskie współpracy w ramach Autoryzowanych Dystrybutorów EcoJura.

Rozumiejąc oczekiwania i potrzeby firm wykonawczych, proponujemy współpracę partnerską, podwykonawczą bądź handlową.

Dzięki współpracy z EcoJurą firma wykonawcza zyskuje:

 • system partnerskiej współpracy – wsparcie w procesie realizacji, jak i poszukiwania nowych inwestycji. System współpracy obejmuje wymianę informacji odnośnie planowanych inwestycji, zlecanie wykonawstwa konkretnych inwestycji oraz kształtowanie świadomości inwestorów w zakresie zalet wynikających z zastosowania odnawialnych źródeł energii i ich wpływu na wynik ekonomiczny danej inwestycji,
 • dostęp do najnowszych produktów z zakresu fotowoltaiki, kolektorów słonecznych  i pomp ciepła –szczegółowe dane techniczne, wsparcie w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań produktowych w stosunku do potrzeb inwestora,
 • elastyczne i odpowiednie do danej inwestycji rozwiązania logistyczne.